Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Nadole

Jako zakład wentylacyjny mamy wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej branży nie od wczoraj. W naszej ofercie odnajdziecie produkty charakteryzujące się wysoką jakością, jak i niską ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

Każdorazowy projekt dokonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta twórca może przekazać za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o koncept działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszej firmie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy potrzebne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wymaganego sprzętu do założenia niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Dzięki czemu dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić potrzebne akcesorium między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie kupicie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Nadole i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl