Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Nowy Podleś

Jako sklep wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalności od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką klasą, jak i niską ceną. Zakupić można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy plan utworzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem oraz podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta projektant zda za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym zakładzie rozwiązania wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca niezbędnego wyposażenia do zamontowania prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich oddzielne części. Dzięki temu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić niezbędne dodatki między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Nowy Podleś i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl