Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Ocypel

Nasz zakład wentylacyjny ma olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej sferze klimatyzacji bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie produkty wyróżniające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zdobyć można u nas produkty

Projekty

wszelki zarys utworzony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta inżynier zda za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o szablon działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym zakładzie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wskazanego akcesorium do instalacji prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne składowe. Z racji tego dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić potrzebne dodatki jak komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego najważniejszą rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Ocypel i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl