Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Odargowo

Nasz sklep wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej branży od dawna. W naszym asortymencie odnajdziecie produkty charakteryzujące się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy projekt opracowany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem oraz wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta inżynier może zdać za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy twórcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie urządzenia wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwania dostawcy niezbędnego sprzętu do założenia efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich różne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić niezbędne dodatki między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowaną metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Odargowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl