Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Olpuch

Nasz sklep wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej branży od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby charakteryzujące się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. Nabyć można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy plan opracowany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Opcjonalnie na życzenie klienta projektodawca przekażę za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie urządzenia, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostawcy koniecznego sprzętu do budowy wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić potrzebne dodatki między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Olpuch i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl