Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Orłowo

Nasz zakład wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej domenie bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

wszelki projekt sporządzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z listą i kalkulacją przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. W dodatku na żądanie klienta projektant zda za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem innowacyjnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie konstrukcje wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do biurowców, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym interesantom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wskazanego wyposażenia do budowy efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Dlatego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekowania pomieszczeń. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić potrzebne akcesoria między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest skomplikowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Orłowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl