Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Orzechowo (gm. Ustka)

Nasz zakład wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej dziedzinie od dłuższego czasu. W naszym asortymencie znajdziecie wyroby cechujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy projekt sporządzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyszczególnieniem oraz wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta twórca przekażę za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim inżynier zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o schemat działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym interesantom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwanie dystrybutora potrzebnego wyposażenia do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich różne składowe. Dzięki temu dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić niezbędne akcesorium między innymi zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego bazową rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Orzechowo (gm. Ustka) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl