Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Osieki Lęborskie

Jako zakład wentylacyjny mamy solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej branży od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdują się wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w sektorze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy projekt zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyszczególnieniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta projektodawca może zdać za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o strukturę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Dzięki użyciu najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie rozwiązania, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym interesantom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwanie dostarczyciela niezbędnego sprzętu do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich oddzielne części. Dzięki czemu wybranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić pożyteczne wyposażenie między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Osieki Lęborskie i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl