Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Osława-Dąbrowa

Nasz sklep wentylacyjny ma okazałe doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalizacji od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdują się produkty charakteryzujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. Zdobyć można u nas produkty

Projekty

Każdy zarys wykonany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą i kosztorysem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta inżynier dostarczy za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy projektodawcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o zarys działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że bazowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych usługobiorców oferujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania dystrybutora niezbędnego osprzętu do zamontowania efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. W związku z tym dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku obecnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pomieszczeń. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić pożyteczne akcesoria między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego najważniejszym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Osława-Dąbrowa i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl