Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Ostrowo

Jako zakład wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej dziedzinie od dawna. W naszej ofercie znajdziecie produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i niską ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy plan wykonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta projektodawca może dostarczyć za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o szablon działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Szukanie dostarczyciela wymaganego akcesorium do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich poszczególne części. Z racji tego dopasowanie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy zaoferować potrzebne akcesoria jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest skomplikowaną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Ostrowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl