Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Pępowo

Nasz sklep wentylacyjny ma olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdy plan utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem i kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta twórca może przekazać za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim twórca zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym usługobiorcą oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwanie dostarczyciela wymaganego akcesorium do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Wobec tego wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić pożyteczne wyposażenie między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego głównym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Pępowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl