Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Perlino

Jako zakład wentylacyjny mamy spore doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej profesji bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo produkty charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdy zarys utworzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta projektodawca zda za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim inżynier rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszej firmie urządzenia wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwania dostarczyciela potrzebnego wyposażenia do budowy niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z tej przyczyny dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić potrzebne dodatki między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożoną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczową rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i kosztorysu po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Perlino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl