Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Pierwoszyno

Jako sklep wentylacyjny mamy wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej specjalności od dawna. W naszym asortymencie znajdują się wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

wszelki zarys opracowany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta inżynier może zdać za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, żeby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim twórca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokoju. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie urządzenia wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwania dostarczyciela potrzebnego osprzętu do instalacji niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich oddzielne części. Dzięki temu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować potrzebne dodatki między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowaną czynnością przetwarzania powietrza w pokojach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Pierwoszyno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl