Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Płocko

Nasz zakład wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej specjalności od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdują się wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

wszelki projekt zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta twórca może zdać za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektodawca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o koncept działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące gwarancją ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych kupujących oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Szukanie dystrybutora wskazanego wyposażenia do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Z tego powodu dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić pożyteczne akcesoria jak zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w budynkach, którego najważniejszą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Płocko i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl