Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Połchowo

Jako sklep wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej profesji od dawna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwalają wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta projektant przekażę za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie urządzenia wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca koniecznego akcesorium do założenia efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich oddzielne części. Dlatego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić niezbędne wyposażenie między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego najważniejszym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Połchowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl