Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Połczyno

Jako zakład wentylacyjny mamy pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej specjalności od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby wyróżniające się wysoką klasą, jak i niską ceną. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych firm w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdorazowy projekt wykonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta projektant doręczy za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynków. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych klientów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostarczyciela wymaganego wyposażenia do budowy prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pokoi. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić niezbędne akcesorium jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Połczyno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl