Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Przechlewo

Jako sklep wentylacyjny mamy ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej specjalizacji od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki projekt sporządzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyszczególnieniem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na żądanie klienta projektant dostarczy za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o schemat działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszej firmie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Szukanie dostawcy wskazanego osprzętu do założenia niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy polecić potrzebne akcesoria jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Przechlewo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl