Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Przewłoka

Nasz zakład wentylacyjny ma wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej branży od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

Każdy projekt opracowany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem oraz wyceną przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta projektant może przekazać za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy projektodawcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszej firmie urządzenia wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Wyszukiwanie dostarczyciela wymaganego osprzętu do zamontowania niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dzięki temu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pokoi. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić niezbędne akcesorium jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest skomplikowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Przewłoka i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl