Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Przezmark (gm. Stary Dzierzgoń)

Nasz sklep wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo produkty cechujące się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży firm.

Projekty

Każdorazowy zarys zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z listą i wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta projektant dostarczy za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektant zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o szablon działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że podstawowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie konstrukcje, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie zaopatrzeniowca wymaganego sprzętu do zamontowania niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne składowe. W związku z tym wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić potrzebne dodatki jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Przezmark (gm. Stary Dzierzgoń) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl