Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Przywidz

Nasz sklep wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszym sklepie znajdziecie wyroby wyróżniające się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

wszelki plan opracowany dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co ważniejsze na żądanie klienta inżynier przekażę za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy koniecznego sprzętu do budowy wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale również ich różne części. Z tego powodu dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić potrzebne wyposażenie jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w pokojach, którego bazową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Przywidz i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl