Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Rąty

Nasz sklep wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszej ofercie odnajdziecie produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w sektorze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan wykonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i wyceną przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta projektodawca doręczy za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektant rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o wzorzec działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o koncept działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania dystrybutora wymaganego osprzętu do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich różne części. Dlatego dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować niezbędne wyposażenie między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego bazową rolą jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko łatwo i szybko. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Rąty i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl