Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Rekowo

Nasz sklep wentylacyjny ma ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej specjalizacji od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy projekt opracowany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o regulacje z innych krajów. Co więcej, na prośbę klienta projektant może zdać za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy projektanta ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynków. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Dzięki użyciu najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, które posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dostawcy niezbędnego osprzętu do zamontowania wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale również ich różne składowe. Z tego powodu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pomieszczeń. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić pożyteczne akcesoria jak zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowaną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Rekowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl