Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Rokocin

Nasz sklep wentylacyjny ma ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie produkty odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy zarys zrobiony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem i planem finansowym przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta projektant może przekazać za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że bazowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowatorskich filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych usługobiorców oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwanie dostawcy wskazanego wyposażenia do zamontowania prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich różne części. Z racji tego dopasowanie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić potrzebne akcesorium jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest złożoną czynnością przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego najważniejszym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Rokocin i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl