Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Rozewie

Jako sklep wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej specjalizacji od dawna. W naszej ofercie znajdziecie produkty wyróżniające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Nabyć można u nas produkty

Projekty

wszelki zarys sporządzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem i wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta twórca dostarczy za pośrednictwem pocztowca plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy inżyniera ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o zarys działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również duże możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju sprzętu. Szukanie zaopatrzeniowca wymaganego wyposażenia do założenia wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Z racji tego wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować potrzebne dodatki między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożonym sposobem przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego główną rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie zaopatrzycie się w wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Rozewie i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl