Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Rumia

Jako sklep wentylacyjny mamy wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej profesji bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby charakteryzujące się wysoką jakością, jak i niską ceną. U nas zakupisz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w branży.

Projekty

Każdorazowy plan opracowany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem oraz kalkulacją przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta inżynier może doręczyć za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o szablon działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż podstawowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dostawcy koniecznego osprzętu do instalacji wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich różne części. Dzięki czemu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować pożyteczne akcesoria jak zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowanym sposobem przetwarzania powietrza w budynkach, którego głównym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Rumia i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl