Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Siwiałka

Jako zakład wentylacyjny mamy solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej branży od dawna. W naszym asortymencie znajdują się produkty odznaczające się wysoką jakością, jak i niską ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdorazowy projekt dokonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta projektant przekażę za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektodawca zasiądzie do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze za jednym razem w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie rozwiązania wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwanie zaopatrzeniowca koniecznego osprzętu do założenia prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich oddzielne części. Dzięki temu dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pomieszczeń. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy polecić potrzebne akcesoria między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w pokojach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Siwiałka i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl