Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Skarszewy

Nasz sklep wentylacyjny ma ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej branży nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdują się wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy plan wykonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na życzenie klienta projektant doręczy za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszej firmie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwanie dostawcy niezbędnego wyposażenia do założenia prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić pożyteczne dodatki między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowaną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od projektu i rachunku kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Skarszewy i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl