Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Skorzewo (gm. Kościerzyna)

Jako sklep wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalności bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie produkty odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, które pochodzą od docenianych w branży wytwórców.

Projekty

Każdorazowy zarys zrobiony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem i bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta projektodawca skieruję za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy inżyniera ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych usługobiorców oferujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostawcy wymaganego sprzętu do zamontowania wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale też ich różne części. W związku z tym dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować pożyteczne dodatki między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Skorzewo (gm. Kościerzyna) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl