Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Skrzeszewo (gm. Sierakowice)

Jako zakład wentylacyjny mamy spore doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszym sklepie znajdują się wyroby charakteryzujące się wysoką klasą, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zakupić można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy projekt opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz ze spisem i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta projektodawca może skierować za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy nowatorskich filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dostarczyciela wymaganego sprzętu do budowy efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne składowe. Dzięki temu dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić niezbędne dodatki między innymi zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie mamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z dużym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Skrzeszewo (gm. Sierakowice) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl