Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Skrzynia

Nasz zakład wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej branży od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdziecie wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy projekt sporządzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z listą oraz wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta inżynier przekażę za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zaczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o schemat działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o zarys działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem innowacyjnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są gwarancją ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Wyszukiwanie zaopatrzeniowca wymaganego sprzętu do zamontowania efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z racji tego dopasowanie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku obecnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie zostały wprowadzone przez nas do oferty urządzenia i lampy do odkażania pomieszczeń. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić niezbędne wyposażenie między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwowym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego bazowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Skrzynia i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl