Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Sławoszyno

Nasz sklep wentylacyjny ma bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej domenie od dawna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką klasą, jak i niską ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy projekt dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem i oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na prośbę klienta projektodawca dostarczy za pośrednictwem poczty plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, gdyż pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. W konsekwencji lepszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszej firmie rozwiązania wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym interesantom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwanie dostawcy potrzebnego wyposażenia do założenia wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Wobec tego wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji pomieszczeń. Posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować niezbędne wyposażenie między innymi zestawy kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest złożoną czynnością przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego głównym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Sławoszyno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl