Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Sominy

Jako sklep wentylacyjny mamy olbrzymie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszym sklepie znajdują się produkty wyróżniające się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w branży.

Projekty

Każdorazowy zarys sporządzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyszczególnieniem i bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Dodatkowo na żądanie klienta projektodawca może dostarczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektanta ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Przy pomocy najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym sklepie mechanizmy wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Poszukiwanie dostawcy wymaganego wyposażenia do budowy prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne części. Dzięki temu dopasowanie elementów albo kupno pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować niezbędne dodatki jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego głównym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie kupicie wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to bardzo dobra opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Sominy i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl