Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Sominy (gm. Studzienice)

Jako sklep wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej branży od dłuższego czasu. W naszym asortymencie odnajdziecie Państwo wyroby wyróżniające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy projekt opracowany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz ze spisem i kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Co ważniejsze na życzenie klienta projektodawca może doręczyć za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy inżyniera ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy potrzebne do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych klientów gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Szukanie dystrybutora koniecznego sprzętu do założenia wydajnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z tej przyczyny dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić pożyteczne dodatki między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Sominy (gm. Studzienice) i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl