Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Stare Czaple

Nasz sklep wentylacyjny ma solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszym sklepie znajdują się produkty odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. U nas zdobędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w obszarze wentylacji.

Projekty

Każdorazowy plan wykonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Ponadto na żądanie klienta twórca zda za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim projektant przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odbierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pomieszczeń. Wyciąga on powietrze w tym samym momencie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozpraszane do każdego pomieszczenia. System ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Dzięki wykorzystaniu najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszej firmie urządzenia wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym usługobiorcą oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Wyszukiwanie dystrybutora wskazanego wyposażenia do zamontowania efektywnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Z tego powodu dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku aktualnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować niezbędne dodatki jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego bazową rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie mamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Stare Czaple i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl