Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Starogard Gdański

Jako zakład wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej branży nie od wczoraj. W naszym asortymencie znajdziecie wyroby odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i niską ceną. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych przedsiębiorców w branży.

Projekty

Każdy zarys utworzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyszczególnieniem oraz bilansem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Opcjonalnie na życzenie klienta twórca może dostarczyć za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy projektodawcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o formę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze równocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Następnie powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszej firmie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy pełną obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwania dystrybutora wymaganego sprzętu do budowy niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne składowe. Z tej przyczyny dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, każda nasza pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według własnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić potrzebne akcesorium jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest skomplikowaną czynnością przetwarzania powietrza w pokojach, którego najważniejszą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie mamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Starogard Gdański i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl