Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Stary Dzierzgoń

Nasz zakład wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej dziedzinie bardzo długo. W naszym sklepie znajdziecie wyroby charakteryzujące się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży wytwórców.

Projekty

Każdy projekt utworzony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyszczególnieniem i podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o regulacje z innych krajów. Opcjonalnie na życzenie klienta projektodawca może doręczyć za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed przystąpieniem do pracy projektodawcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich bardzo często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie zezwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o strukturę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż pierwszoplanowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odbierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do budynków prywatnych, ale również do biurowców, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwania dystrybutora koniecznego akcesorium do zamontowania wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Z tej przyczyny dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej jakości i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić pożyteczne akcesoria między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Stary Dzierzgoń i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl