Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Starzyska

Nasz zakład wentylacyjny ma duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej specjalności nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdują się wyroby odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i niskim cennikiem. Zakupić można u nas produkty

Projekty

wszelki plan zrobiony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Ponadto na żądanie klienta projektant skieruję za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim twórca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu alternatywą. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o strukturę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Następnie powietrze jest rozpraszane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym zakładzie konstrukcje wysokiej klasy, posiadające certyfikaty będące gwarancją ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do domów prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie dystrybutora niezbędnego akcesorium do instalacji niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dzięki temu wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej jakości i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami w Polsce i na świecie wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do odkażania wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować niezbędne akcesorium między innymi komplety kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w budynkach, którego przewodnim zadaniem jest utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i ocenie kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Starzyska i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl