Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Stężyca

Nasz sklep wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej domenie od dawna. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży producentów.

Projekty

Każdy zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz kosztorysem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta inżynier przekażę za pośrednictwem listonosza plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabe strony, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o schemat działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, ponieważ głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że najważniejszy jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dystrybutora potrzebnego wyposażenia do instalacji prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale też ich poszczególne części. Dlatego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest urządzeniem wysokiej klasy i będzie mogła podołać nawet ciężkim warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować niezbędne akcesoria jak kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest zaawansowaną metodą przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego przewodnią rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i rachunku kosztów po produkty aż do montażu przez naszych speców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najkorzystniejsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Stężyca i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl