Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Studzienice

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej profesji od dawna. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w sektorze wentylacji.

Projekty

wszelki zarys dokonany dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z listą oraz planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta projektant zda za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby przed zabraniem się do pracy projektodawcy ustalić wszelkie fragmenty dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest odzyskiwać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynku. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie konstrukcje wysokiej jakości, które posiadają certyfikaty będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych kupujących gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie dostarczyciela koniecznego osprzętu do budowy wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Dzięki czemu wybranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wprowadziliśmy do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić potrzebne akcesorium między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w budynkach, którego zasadniczym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego właśnie Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do montażu przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Studzienice i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl