Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Sztum

Nasz sklep wentylacyjny ma pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej domenie bardzo długo. W naszej ofercie znajdziecie wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży producentów.

Projekty

wszelki plan sporządzony dla wentylacji o przekroju przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z listą oraz wyceną przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na żądanie klienta twórca może zdać za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby przed zaczęciem pracy inżyniera ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń lub nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Taka metoda pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeżeli chodzi o formę działania takiej metody, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym sklepie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do budynków przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych kupujących oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Szukanie zaopatrzeniowca niezbędnego akcesorium do zamontowania prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich różne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku współczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej klasy, które podołają nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do oczyszczania pomieszczeń. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować potrzebne akcesoria jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w budynkach, którego najważniejszą rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności powietrza. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to bardzo dobra oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Sztum i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl