Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Szymbark

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, dlatego że działamy w tej specjalności nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdziecie wyroby cechujące się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

wszelki plan sporządzony dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem oraz oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o normy z innych krajów. Ponadto na życzenie klienta twórca może zdać za pośrednictwem kuriera plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektodawca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezwykle wydajne i są wykorzystywane często w przedsiębiorstwach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wyjątkowo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż najistotniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o zarys działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą innowacyjnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym sklepie rozwiązania wysokiej klasy, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju rozwiązania. Poszukiwanie dystrybutora wymaganego akcesorium do budowy wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich oddzielne składowe. Z tego powodu dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy i będą mogły podołać nawet trudnym warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do odkażania pokoi. Oferujemy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować potrzebne dodatki między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w pokojach, którego przewodnim zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Szymbark i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl