Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wdzydze Tucholskie

Jako zakład wentylacyjny mamy wielkie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej branży nie od wczoraj. W naszym sklepie odnajdziecie Państwo wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. Nabyć można u nas produkty

Projekty

wszelki projekt utworzony dla wentylacji o rozmiarze przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem i planem finansowym przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na życzenie klienta twórca może skierować za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed rozpoczęciem pracy projektodawcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń i nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Dlatego też korzystniejszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda pozwoli na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, dlatego że pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda zezwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o formę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż głównym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze za jednym razem w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, ponieważ strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Mechanizm ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Dzięki użyciu najnowszej generacji filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym sklepie urządzenia wysokiej klasy, które posiadają certyfikację będące gwarancją ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym usługobiorcą gwarantujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Poszukiwanie dostawcy potrzebnego osprzętu do założenia niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich poszczególne składowe. Wobec tego dobranie elementów albo kupno pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku dzisiejszego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą mogły podołać nawet trudnym warunkom. Warto zapoznać się również z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania pokoi. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy polecić potrzebne dodatki między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z definicją, jest wielowarstwową czynnością przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego przewodnią rolą jest utrzymywanie wcześniej określonej temperatury i wilgotności. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Wśród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych speców. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wdzydze Tucholskie i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl