Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wejherowo

Nasz sklep wentylacyjny ma wysokie doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, bowiem działamy w tej dziedzinie od dawna. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką jakością, jak i atrakcyjną ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy zarys opracowany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z wyliczeniem oraz podliczeniem ceny przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o uregulowania z innych krajów. W dodatku na żądanie klienta projektant dostarczy za pośrednictwem poczty projekt z pieczęciami do urzędu. Niezwykle ważne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim twórca przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Taka metoda pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o wzorzec działania takiego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, gdyż głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest odbierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z budynków. Wyciąga on powietrze równocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do mieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tunelach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprzestrzeniane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje także spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Przy pomocy innowacyjnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszym zakładzie konstrukcje, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty będące oznaką ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy wszystkie produkty niezbędne do tego, by zapewnić prawidłowy poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym klientom oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju sprzętu. Wyszukiwanie dostawcy koniecznego wyposażenia do założenia niezawodnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko całkowite urządzenia, ale również ich różne części. Z racji tego dopasowanie elementów albo zakupienie pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku aktualnego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych charakterystykach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na domiar tego możemy zaoferować potrzebne dodatki między innymi komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowanym procesem przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. Pośród naszej oferty znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z dużym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najwyższą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu zaopatrzysz się we wszystko w jednym miejscu. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15% ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wejherowo i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl