Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wicko

Jako zakład wentylacyjny mamy solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej specjalizacji nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdziecie produkty cechujące się wysoką jakością, jak i niską ceną. Zakupić można u nas produkty

Projekty

wszelki zarys sporządzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z zestawieniem oraz bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Wszystkie projekty tworzone są zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co ważniejsze na życzenie klienta projektant skieruję za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim inżynier przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i używa się ich bardzo często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne minusy, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Tym samym lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeśli chodzi o formę działania rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ najistotniejszym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie odzyskiwać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pomieszczenia. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz chłodne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. W następnej kolejności powietrze jest rozprzestrzeniane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowatorskich filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie w stanie zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferujemy w naszym sklepie konstrukcje wysokiej jakości, które posiadają certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków jednorodzinnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie elementy potrzebne, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym konsumentom oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Poszukiwania dystrybutora koniecznego osprzętu do budowy efektywnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. Wśród oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale też ich oddzielne składowe. Z tej przyczyny dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku nowego budownictwa. Niezależnie od wyboru, każda nasza pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. W dodatku możemy polecić niezbędne wyposażenie jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną czynnością przetwarzania powietrza w budynkach, którego kluczową rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu utrzymania komfortowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie normyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Doświadczenie zdobywamy już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu odnajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort i jakość wykonania a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wicko i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl