Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wielkie Walichnowy

Jako zakład wentylacyjny mamy bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej branży od dawna. W naszej ofercie znajdują się wyroby wyróżniające się wysoką klasą, jak i niskim cennikiem. U nas nabędziesz produkty, które pochodzą od docenianych wytwórców w dziedzinie wentylacji.

Projekty

Każdy projekt opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z listą i planem finansowym przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z regulacjami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Opcjonalnie na żądanie klienta twórca może przekazać za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zacznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w fabrykach, nie należą do idealnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychłodzenie pomieszczeń lub nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyjściem. Takie rozwiązanie zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o wzór działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że bazowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda zezwala na kontrolowanie powietrza, które trafia do domu. Jeżeli chodzi o wzór działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ pierwszoplanowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z budynków. Wyciąga on powietrze jednocześnie w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Chłodne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie w stanie zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do konstrukcji przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne, aby zapewnić poprawny poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Poszukiwania dostawcy wskazanego wyposażenia do zamontowania prężnej wentylacji domowej możecie zakończyć w naszym sklepie. W naszym sklepie możecie znaleźć takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: nagrzewnice, pompy ciepła, promienniki, jak i piece gazowe nadmuchowe.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła oferujemy naszym klientom nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich oddzielne części. Z tej przyczyny wybranie elementów albo nabycie pompy ciepła stanie się prostsze. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są urządzeniami wysokiej klasy, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekowania pomieszczeń. Posiadamy lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy polecić niezbędne akcesorium między innymi kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest wielowarstwową metodą przetwarzania powietrza w wybranych pokojach, którego zasadniczym zadaniem jest utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu utrzymania prawidłowej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Już od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym usługobiorcą najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kosztorysu po produkty aż do montażu przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wielkie Walichnowy i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl