Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wierzchucino

Nasz sklep wentylacyjny ma ogromne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako, iż działamy w tej profesji nie od wczoraj. W naszej ofercie odnajdziecie wyroby cechujące się wysoką jakością, jak i niskim cennikiem. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych firm w branży.

Projekty

Każdorazowy zarys opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej szkic, wraz z wyszczególnieniem i bilansem przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie istnieje możliwość stworzenia projektu, który opierałby się o uregulowania z innych krajów. Co więcej, na żądanie klienta twórca może skierować za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, żeby ustalić wszystkie szczegóły dotyczące projektu, zanim inżynier przystąpi do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń czy nie pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie zrobienie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda pozwoli na kontrolowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o strukturę działania tego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ podstawowym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem będzie realizacja rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu opcją. Takie rozwiązanie pozwala na kontrolę powietrza, które trafia do domu. Jeśli chodzi o strukturę działania takiego rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, ponieważ podstawowym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Jego celem jest zabierać ciepło z brudnego powietrza, które usuwane jest z budynku. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze oba strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do zmieszania się powietrza, dlatego że strumienie przepływają w oddzielnych tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Dzięki użyciu nowoczesnych filtrów, które są wyposażone w wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100% alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym sklepie urządzenia, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej opublikowaliśmy wszystkie produkty potrzebne do tego, by zapewnić odpowiedni poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym kupującym oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dostarczyciela potrzebnego sprzętu do zamontowania prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne części. Dzięki czemu wybranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku dzisiejszego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie oferowane przez nas pompy są konstrukcjami wysokiej jakości i będą w stanie podołać nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione rodzaje nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać do własnych założeń.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do oczyszczania wnętrz. W naszym asortymencie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Oprócz tego możemy zaoferować pożyteczne akcesorium między innymi kółka, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja zgodnie z objaśnieniem, jest skomplikowaną metodą przetwarzania powietrza w wybranych pomieszczeniach, którego zasadniczą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia odpowiedniej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół fachowców z bogatym doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych specjalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wierzchucino i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl