Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wiślinka

Jako zakład wentylacyjny mamy pokaźne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej domenie od dłuższego czasu. W naszej ofercie odnajdziecie produkty odznaczające się wysoką klasą, jak i atrakcyjną ceną. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdy zarys sporządzony dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z zestawieniem i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwolą zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Opcjonalnie na prośbę klienta inżynier może doręczyć za pośrednictwem firmy kurierskiej projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj ważne jest to, aby przed zaczęciem pracy twórcy ustalić wszelkie elementy dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są bardzo wydajne i używa się ich często w firmach, nie należą do idealnych. Mają liczne mankamenty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie użycie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pokojów. Jeżeli chodzi o formę działania tegoż rozwiązania, to jest ona bardzo łatwa​​, gdyż głównym mechanizmem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Jego celem jest zabierać energię cieplną z zanieczyszczonego powietrza, które urządzenie usuwa z pokoju. Wyciąga on powietrze w tym samym czasie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielonych od siebie tubach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do każdego pomieszczenia. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również spore możliwości w zakresie jego oczyszczenia.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać blisko 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które istnieją w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana moc. Oferowane w naszej firmie rozwiązania, są wysokiej jakości, jak i posiadają certyfikację, które są potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy usługi nie tylko do budynków prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki czemu można zaoszczędzić na ogrzewaniu budynków ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić prawidłowy poziom wentylacji budynków mieszkalnych. Naszym usługobiorcą oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Wyszukiwanie dostawcy potrzebnego sprzętu do zamontowania prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. W gronie oferowanych przez nasz sklep elementów wentylacji, można znaleźć:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, w naszym sklepie znajdziecie Państwo: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko gotowe urządzenia, ale również ich różne składowe. Dzięki temu dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej klasy, które podołają nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy także do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w wymienionej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych własnościach, które warto dobrać według indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji pomieszczeń. Oferujemy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy polecić potrzebne wyposażenie jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest zaawansowanym sposobem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego kluczowym zadaniem pozostaje utrzymywanie wcześniej określonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie znajduje się wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu wyszukasz wszystko w jednym miejscu. Od schematu i kalkulacji kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to idealna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort i jakość wykonania. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wiślinka i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl