Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wodnica

Jako sklep wentylacyjny mamy duże doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, jako że działamy w tej dziedzinie od dłuższego czasu. W naszej ofercie znajdują się produkty cechujące się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjnym cennikiem. Kupić można u nas produkty

Projekty

Każdorazowy plan opracowany dla wentylacji o średnicy przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz ze spisem i oceną wartości przykładowych materiałów, które będą potrzebne, aby wykonać wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z przepisami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, który opierałby się o przepisy z innych krajów. Ponadto na prośbę klienta inżynier przekażę za pośrednictwem firmy kurierskiej plan z pieczęciami do urzędu. Niezwykle istotne jest to, aby ustalić wszystkie fragmenty dotyczące projektu, zanim projektodawca zabierze się do pracy.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przemyśle, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne wady, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Takie rozwiązanie zezwala na kontrolę powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o koncept działania tego rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najważniejszym urządzeniem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać ciepło z zanieczyszczonego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze za jednym razem w obu kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze świeże oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze pochodzące z wewnątrz budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Wchodzące powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednak do wymieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. Po czym powietrze jest rozprowadzane do każdego pomieszczenia. Ten poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje duże możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem najnowszej generacji filtrów, które mają wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100% alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym wychodzącym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całego mechanizmu, zależeć będzie także osiągana przepustowość. Oferujemy w naszym zakładzie konstrukcje wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące oznaką ich wartości. Oferujemy rozwiązania nie tylko do domów jednorodzinnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu powyżej 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej umieściliśmy cały asortyment potrzebny, aby zapewnić odpowiedni poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Naszym interesantom gwarantujemy pełną obsługę, wskazując, że podstawą jest wybór odpowiedniego rodzaju konstrukcji. Wyszukiwanie dostarczyciela wymaganego osprzętu do zamontowania prężnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep oferuje: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła posiadamy w naszym sklepie nie tylko pełne urządzenia, ale też ich różne części. Dzięki temu dobranie elementów albo zakupienie pompy ciepła stanie się dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku modernistycznego budownictwa. Bez względu na wybór, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej klasy i będą w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Warto przyjrzeć się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w tej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. Wśród naszej oferty znajdziecie oba wyżej wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wymagań.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do sterylizacji wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Dodatkowo możemy zaoferować niezbędne dodatki jak kółka, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożonym procesem przetwarzania powietrza w pomieszczeniach, którego kluczową rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Urządzenia nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Nasza firma istnieje już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym klientom najlepszą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu znajdziesz wszystko łatwo i szybko. Od schematu i ocenie kosztów po produkty aż do instalacji przez naszych fachowców. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to idealna oferta dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wodnica i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl