Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wycinki

Nasz zakład wentylacyjny ma bogate doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, ponieważ działamy w tej specjalizacji od dawna. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo wyroby odznaczające się wysoką wytrzymałością, jak i atrakcyjną ceną. Zaopatrzyć się można u nas w produkty, pochodzące od docenianych w branży przedsiębiorców.

Projekty

Każdy plan wykonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej schemat, wraz z zestawieniem i oceną wartości przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z uregulowaniami wentylacyjnymi i budowlanymi w naszym kraju. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o normy z innych krajów. Co więcej, na życzenie klienta projektant przekażę za pośrednictwem pocztowca projekt z pieczęciami do urzędu. Nadzwyczaj istotne jest to, aby przed zabraniem się do pracy twórcy ustalić wszelkie szczegóły dotyczące projektu.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są niezmiernie wydajne i są wykorzystywane bardzo często w firmach, nie należą do perfekcyjnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić oziębianie pomieszczeń czy nie usuwanie nadmiaru wilgoci. W konsekwencji korzystniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wyborem. Takie rozwiązanie pozwala na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeżeli chodzi o szablon działania takiej metody, to jest on bardzo łatwy, dlatego że bazowym urządzeniem w instalacji, jest tak zwany rekuperator.

Ma on za zadanie wyciągać energię cieplną z brudnego powietrza, które urządzenie usuwa z pokojów. Wyciąga on powietrze jednocześnie w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste oraz zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do mieszania się powietrza, gdyż strumienie płyną w oddzielnych tunelach, które mogą tylko przekazywać między sobą ciepło. W następnej kolejności powietrze jest rozwiewane do wszystkich pomieszczeń. Metoda ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, posiada również dużej wielkości możliwości w zakresie jego oczyszczania.

Za pomocą nowoczesnych filtrów, które zostały wyposażone w wiele substancji, taki system będzie mógł zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które obecne są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również wchodzącym. Zależnie od wielkości rekuperatora i powierzchni całej instalacji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferowane w naszym zakładzie mechanizmy, są wysokiej klasy, jak i posiadają certyfikaty, które są potwierdzeniem ich wartości. Oferujemy usługi nie tylko do budynków osób prywatnych, ale również do nieruchomości przemysłowych, dzięki nam można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30%.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie elementy niezbędne do tego, by zapewnić poprawny poziom wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Dla naszych interesantów oferujemy kompleksową obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju mechanizmu. Szukanie dystrybutora wskazanego sprzętu do instalacji wydajnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Oferujemy między innymi takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: piece gazowe nadmuchowe, pompy ciepła, nagrzewnice, jak i promienniki.

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko całe urządzenia, ale też ich oddzielne części. Dzięki czemu dopasowanie elementów albo nabycie pompy ciepła będzie łatwiejsze. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku nowoczesnego budownictwa. Bez względu na wybór, każda oferowana przez nas pompa jest konstrukcją wysokiej klasy i będzie w stanie podołać nawet ciężkim warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Innymi przedmiotami wartymi uwagi w tej kategorii, warte są uwagi: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice możemy podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowanie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo oba wymienione typy nagrzewnic o różnych cechach, które warto dobrać do indywidualnych wymogów.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, wzbogaciliśmy ofertę o urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W ofercie posiadamy lampy UV zarówno przepływowe jak i standardowe - stojące. Na dodatek możemy zaoferować niezbędne akcesorium jak komplety kółek, uchwyty czy stojaki.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi objaśnienie, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w wybranych budynkach, którego najważniejszą rolą pozostaje utrzymywanie wcześniej ustalonej temperatury i wilgotności powietrza. Mechanizmy nazywane klimatyzatorami odpowiedzialne są za sprawowanie kontroli nad temperaturą, jak i wilgotnością powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują bardzo dobre działanie urządzeń.

 

Dlaczego Hojero?

Hojero to zespół profesjonalnych instalatorów z wieloletnim doświadczeniem dostępnych do Twoich usług. Od 2007 roku zdobywamy doświadczenie w branży, aby móc zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług i produktów wraz z korzystną ceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie i możemy zapewnić, że to korzystna opcja dla każdego, kto ceni sobie komfort. Przy okazji można zaoszczędzić 15 procent ceny produktów, wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wycinki i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl