Darmowa dostawa od 500zł (paletowa od 1500zł)!
do kasy suma: 0,00 zł
Sklep wentylacyjny Wyrówno

Jako sklep wentylacyjny mamy solidne doświadczenie na rynku takim jak Gdańsk i okolice, gdyż działamy w tej domenie nie od wczoraj. W naszej ofercie znajdują się wyroby odznaczające się wysoką klasą, jak i niską ceną. U nas kupisz produkty, które pochodzą od docenianych producentów w branży.

Projekty

Każdy plan dokonany dla wentylacji o formacie przewodu 50 mm lub 75 mm, zawiera jej rysunek, wraz z wyliczeniem i bilansem przykładowych materiałów, które pozwalają zrobić wentylację. Każdy projekt tworzony jest zgodnie z normami wentylacyjnymi i budowlanymi w Polsce. Nie ma możliwości stworzenia projektu, będzie opierał się o przepisy z innych krajów. Dodatkowo na prośbę klienta twórca może zdać za pośrednictwem listonosza projekt z pieczęciami do urzędu. Bardzo istotne jest to, żeby ustalić wszystkie elementy dotyczące projektu, zanim projektant rozpocznie pracę.

Rekuperacja

Standardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane często w przemyśle, nie należą do idealnych. Mają liczne defekty, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić wychładzanie pomieszczeń czy nieStandardowe systemy wentylacyjne, chociaż są wysoce wydajne i są wykorzystywane bardzo często w przedsiębiorstwach, nie należą do idealnych. Mają liczne słabości, które mogą wpływać na przypisywaną im funkcjonalność, wśród których trzeba wymienić przechładzanie pomieszczeń i nie usuwanie nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie zastosowanie rekuperacji, która jest skuteczniejszym w działaniu wariantem. Taka metoda zezwoli na kontrolę powietrza, które trafia do budynku. Jeśli chodzi o schemat działania rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, ponieważ najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.pozbywanie się nadmiaru wilgoci. Z tej przyczyny korzystniejszym rozwiązaniem będzie wykonanie rekuperacji, która jest skuteczniejszą w działaniu możliwością. Taka metoda pozwoli na nadzorowanie powietrza, które trafia do pomieszczeń. Jeśli chodzi o szablon działania tegoż rozwiązania, to jest on bardzo łatwy, dlatego że najważniejszym mechanizmem w instalacji, jest rekuperator.

Ma on za zadanie zabierać energię cieplną z brudnego powietrza, które usuwane jest z pokojów. Wyciąga on powietrze w tej samej chwili w dwóch kierunkach, pierwszym strumieniem jest powietrze czyste i zimne, które pochodzi z zewnątrz, zaś drugim strumieniem jest powietrze ze środka budynku. W rekuperatorze te dwa strumienie spotykają się i wymieniają ze sobą ciepło. Zimne powietrze jest ogrzewane przez ciepły strumień wychodzący. Nie dochodzi jednakże do zmieszania się powietrza, gdyż strumienie przepływają w oddzielonych od siebie tubach, które mają tylko możliwość przekazania ciepła. Po czym powietrze jest rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń. Konstrukcja ta poza ogrzewaniem świeżego powietrza, daje spore możliwości oczyszczania.

Z wykorzystaniem nowoczesnych filtrów, które mają wiele substancji, taka konstrukcja będzie mogła zatrzymać prawie 100 procent alergenów i zanieczyszczeń, które są w powietrzu, nie tylko tym tłoczonym, ale również pobieranym. Zależnie od rozmiarów rekuperatora i powierzchni całej konstrukcji, zależeć będzie także osiągana wydajność. Oferujemy w naszym zakładzie mechanizmy wysokiej jakości, posiadające certyfikację będące potwierdzeniem ich wartości. Świadczymy rozwiązania nie tylko do domów osób prywatnych, ale również do biurowców, dzięki naszym rozwiązaniom można zaoszczędzić na ogrzewaniu ponad 30 procent.

Wentylacja

W kategorii wentylacji domowej zamieściliśmy wszystkie produkty niezbędne, aby zapewnić należyty poziom wentylacji pokoi mieszkalnych. Dla naszych konsumentów oferujemy pełną obsługę, wskazując, że wszystko zaczyna się od wyboru odpowiedniego rodzaju wentylacji. Szukanie dostawcy wskazanego wyposażenia do instalacji niezawodnej wentylacji domowej można zakończyć w naszym sklepie. Nasz sklep oferuje takie elementy wentylacji jak:

  • kanały wentylacyjne,
  • wentylatory osiowe,
  • wentylatory promieniowe,
  • kratki wentylacyjne,
  • anemostaty,
  • przewody wentylacyjne,
  • kurtyny powietrzne,
  • wentylatory kanałowe,
  • wentylatory łazienkowe.

Ogrzewanie

W kategorii ogrzewanie, nasz sklep posiada między innymi: pompy ciepła, nagrzewnice, piece gazowe nadmuchowe, jak i promienniki..

Pompy ciepła

W kategorii pomp ciepła możemy zaoferować naszym klientom nie tylko pełne urządzenia, ale też ich poszczególne składowe. Z tego powodu dobranie elementów albo kupno pompy ciepła będzie dużo prostsze. Takie rozwiązanie będzie idealnym w przypadku współczesnego budownictwa. Niezależnie od wyboru, Wszystkie nasze pompy są konstrukcjami wysokiej jakości, które podołają nawet trudnym warunkom. Zachęcamy również do przyjrzenia się naszej ofercie zbiorników ciepła do pomp. Z innych przedmiotów znajdujących się w podanej kategorii, warto jest również wymienić: zbiorniki buforowe, osłony czy interfejsy.

Nagrzewnice

Nagrzewnice można podzielić na elektryczne oraz wodne. Mają one różne zastosowania. W naszej ofercie znajdziecie oba wymienione typy nagrzewnic o różnych parametrach, które warto dobrać według indywidualnych wytycznych.

Urządzenia do dezynfekcji

W związku z ostatnimi wydarzeniami na świecie, zostały wprowadzone do oferty urządzenia i lampy do dezynfekcji wnętrz. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy UV przepływowe jak i standardowe - stojące. Co więcej możemy zaoferować niezbędne dodatki jak zestawy kółek, stojaki czy uchwyty.

Klimatyzacja

Klimatyzacja, jak mówi definicja, jest złożoną metodą przetwarzania powietrza w budynkach, którego główną rolą jest utrzymywanie wcześniej ustalonych warunków klimatycznych. Konstrukcje nazywane klimatyzatorami kontrolują temperaturę, jak i wilgotność powietrza, w celu zapewnienia korzystnej atmosfery dla właściwego funkcjonowania w pomieszczeniach. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele urządzeń do klimatyzacji, które spełniają odpowiednie standardyoraz zagwarantują prawidłowe działanie urządzeń.

 

Dlaczego warto wybrać Hojero?

Hojero to zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy są dostępni do Twoich usług. Działamy na rynku już od 2007 roku, aby móc zapewnić naszym interesantom najlepszą jakość usług wraz z korzystną wyceną a dzięki naszemu sklepowi internetowemu kupisz wszystko łatwo i szybko. Od projektu i wyceny po produkty aż do instalacji przez naszych profesjonalistów. Jesteśmy ekspertami w tej dziedzinie i możemy zagwarantować, że to najlepsza oferta dla wszystkich tych, którzy cenią sobie komfort a przy okazji zaoszczędzisz 15% ceny produktów wynikającej z różnicy podatku VAT.

Kontakt dla klientów z miejscowości:
Wyrówno i okolic

Obsługa zamówień: +48 518-099-170
Wyceny, projekty, produkty: +48 519-474-464
[email protected]

 

Sprawdź wszystkie nasze produkty >>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl